ردکردن این

راهنمای خرید و فروش دستگاه لاستیک درآر سواری و ماشین سنگین

چگونه یک دستگاه لاستیک درآر با کیفیت بالا و مناسب برای فروشگاه آپاراتی یا اتوسرویس خود انتخاب کنیم ؟

–    دستگاه لاستیک درآر یکی از بهترین و اساسی‌ترین تجهیزاتی است که هر فروشگاه آپاراتی و پنچرگیری و تعویض روغنی یا گاراژ خدمات اتومبیل می‌تواند داشته باشد و لوازم جانبی زیادی وجود دارد که ممکن است لازم باشد هنگام خرید تجهیزات آپاراتی یکی از آنها را در نظر بگیرید.

غلتک جدا کننده ، سیستم یکپارچه تورم لاستیک ، فشار هوا برای سرعت تورم بیشتر ، سرعت کم سیستم های محرک با افزایش گشتاور برای سرویس دهی بهتر و آخرین و یکی از مهمترین ویژگی های دستگاه های لاستیک درآر سواری و ماشین سنگین نصب و جدا

کردن بدون نیاز به اهرم و لولر می باشد.

اینها فقط بخشی از ویژگی ها و مشخصاتی است که ممکن است با دستگاه های لاستیک درآر همراه باشند اما ابتدا باید نوع رینگ و لاستیک و خودرویی که قرار است سرویس شود و خدمات آپاراتی برای آن انجام شود در نظر گرفته شود. همه این ویژگی و امکانات اضافی دستگاه های لاستیک درآر که بر روی آنها اضافه می شود ممکن است هزینه بالاتری داشته باشد بنابراین مهم است که در نظر داشته باشید که بهترین گزینه برای فروشگاه پنچرگیری یا رینگ و لاستیک فروشی شما با توجه به بودجه در نظر گرفته شده کدام است.

با وجود دستگاه های مختلف لاستیک درآر در بازار، بسیاری از مشتریان و صاحبان مشاغلی چون فروشگاه آپاراتی ، پنچرگیری ، تعویض روغنی ، فروشگاه رینگ و لاستیک ، اتو سرویس و عاملیت های مجاز و … نیاز به راهنمایی و مشاوره جهت انتخاب بهترین گزینه از بین دستگاه های لاستیک درآر موجود در بازار را دارند که در زیر به برخی از توصیه‌ها جهت خرید دستگاه لاستیک درآر سواری و ماشین سنگین خواهیم پرداخت. البته شما در هر لحظه می توانید با تماس با

کارشناسان و متخصصان یزدان صنعت با توجه به تنوع بالای تجهیزات آپاراتی ، لاستیک درآر و بالانس چرخ موجود در یزدان  صنعت نسبت به بودجه در نظر گرفته شده خود از مشاوره ما بهره‌مند گردید.

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *